Kurs pozwoli wzmocnić kreatywne podejście zarówno do codziennych wyzwań, jak i strategicznych problemów.

Nabyte umiejętności pomogą w każdej sytuacji wymagającej niestandardowego podejścia do tematu. Techniki i metody ukierunkowane są na pracę grupową, jednak z powodzeniem dają się zastosować w pracy indywidualnej.

Kurs przeprowadzony w formie warsztatów dostarczy wiedzy na temat technik pracy umysłowej, szczególnie grupowej. Każdy uczestnicy przygotuje na szkolenie temat do opracowania, najlepiej związany z jego codzienną pracą. Po teoretycznym wstępie wybrane tematy staną się przedmiotem warsztatu. Dzięki temu uczestnicy w praktyce zapoznają się z metodami i technikami pracy.

Program szkolenia:

Wprowadzenie do tematu pracy umysłowej

• Rutyna
  • Stereotypy