Wdrożenie strategii, tworzenie wizerunku miasta, regionu, efektywna organizacja i efektowna komunikacja wymagają nie tylko wiedzy, ale i praktycznych umiejętności. W Szkole Marketingu Miejsc wiemy, co jest potrzebne, aby tę pracę ułatwić.

SYNERGIA, www.synergia.lublin.pl

Praca z markami miejsc to nasza specjalność. Od 10 lat pracujemy dla samorządów i innych organizacji. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 100 projektów. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która opracowała autorski model wdrożenia strategii marki miast i regionów. Budowanie marki miejsca nie kończy się na stworzeniu dokumentu strategii. Doskonale wiemy, że to właśnie wtedy zaczyna się prawdziwa praca.

BlueFox, www.bluefox.com.pl

W innowacyjny sposób łączymy kompetencje badawcze i doradcze. Identyfikujemy unikatowe przewagi i kluczowe szanse swoich klientów, by na tej podstawie rekomendować strategiczne działania decydujące o sukcesie rynkowym. Pracujemy na bazie autorskich metodologii, wykorzystując wiele metod badawczych. Posiadamy własne laboratorium biometryczne.