Prowadzimy nabór na szkolenia, które mogą być zrealizowane w formie otwartej, po zebraniu grupy zainteresowanych osób. Realizujemy szkolenia i warsztaty dedykowane, projektowane na miarę potrzeb Twojego zespołu.

SZKOLENIA OTWARTE

• Wybierz szkolenie, które Cię interesuje.
  • Zgłoś swoje zainteresowanie – kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ przy wybranym szkoleniu lub napisz do nas na adres szkola@synergia.lublin.pl.
  • Poinformujemy Cię, gdy zbierze się grupa na Twoje szkolenie.
  • Termin rozpoczęcia każdego kursu jest ustalany indywidualnie po zebraniu grupy szkoleniowej.
  • Szkolenie zostaje uruchomione po zebraniu grupy.
  • Nie pobieramy żadnych odpłatności zanim nie zostanie zorganizowana grupa szkoleniowa.
  • Wpłaty dokonasz dopiero po zebraniu odpowiedniej grupy szkoleniowej i ustaleniu terminu szkolenia.
  • W przypadku jednostek budżetowych/sektora publicznego akceptujemy płatność po szkoleniu – na podstawie faktury VAT, po uprzednim uzgodnieniu.

SZKOLENIA I WARSZTATY DEDYKOWANE
To nasza odpowiedź na konkretne potrzeby Twojego zespołu. Zapytaj nas o kalkulację oferty szkolenia lub warsztatów w dowolnym miejscu w całej Polsce.