Musimy coś wymyślić? Coś co będzie chwytliwe w Internecie i nie będzie kosztowało za dużo, a najlepiej za darmo. Jak wypromować wydarzenie, atrakcję turystyczną czy akcję społeczną? Jak pochwalić się tym, co się wydarzyło?

Możemy zawsze wykupić kampanię na FB lub zapłacić za artykuł sponsorowany w prasie. Ale czy to zapewni nam skuteczność, wzbudzi zainteresowanie i zaangażuje odbiorców? Podstawą jest dobry tekst, super zdjęcie czy grafika lub po prostu wyjątkowy pomysł. Ale skąd czerpać pomysły i szukać inspiracji?

Jeżeli jesteś pracownikiem wydziału promocji, turystyki, PR w JST, zarządzasz marką miasta czy regionu, to mam dla Ciebie ofertę bezpłatnej porady w ramach generatora pomysłów dla marek miejsc BRAND EUREKA.

Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie i opisz problem/zadanie/wyzwanie przed jakim stoisz. Na przykład: chcę zachęcić mieszkańców do…, chcę powiedzieć turystom o…, chcę pokazać nowość…

Za darmo otrzymasz:

• 30 minutową konsultację wstępną on-line, podczas której określimy: co jest do zrobienia, jaki jest cel komunikacji, jakimi zasobami możemy dysponować itp. Połączymy się przez Skype lub Zoom.
  • 1 pomysł na skuteczną komunikację w wybranej formie np. post w mediach społecznościowych, video, grafikę dotyczącą 1 wybranego przez Ciebie problemu/zadania/wyzwania.
  • Opis pomysłu i jego mechanizmu w postaci krótkiej prezentacji.
  • 30 minutową konsultację wdrożeniową on-line, podczas której dopracujemy szczegóły realizacji pomysłu.

UWAGA!

Jeden samorząd, jednostka samorządowa, instytucja czy organizacja może skorzystać z oferty bezpłatnej tylko 1 raz.

Jeśli się sprawdzimy, polecamy nasze oferty, które nie obciążą zbytnio Twojego budżetu.

>>> BRAND EUREKA – Generator pomysłów dla marek miejsc – 3XPomysł

>>> BRAND EUREKA – Generator pomysłów dla marek miejsc – 10XPomysł

Michał Basiński

A jak to wygląda w praktyce?

😎Czy wiecie, że dziś jest Światowy Dzień Optymisty? Więc jeśli urwie się Wam połączenie posłuchajcie leśnej muzyki 🌲🐦🌲🌳 #Roztocze

Opublikowany przez Roztocze Poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Cieszanów reaguje na… odc. 1

Portal Nad Brusienką zapytał nas co sadzimy o festiwalowym lineupie na tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal W pierwszym odcinku bez owijania w bawełnę powiedziałyśmy co sądzimy o zespole Łydka Grubasa. Może chłopaki się nie obrażą i zgodzą się z nami zaśpiewać w Cieszanowie? Posłuchajcie i udostępniajcie! #byledosierpnia #niezapominajki #cieszanówreagujena #cieszanuje #CRF #lineup #łydkagrubasa #podkarpackie #muzyka #nawesoło #śmiesznefilmiki #rock #cieszanów #nadbrusienką W programie wykorzystano fragment utworu: zespołu ŁYDKA GRUBASA – Rapapara (Oficjalny Teledysk) | Woodstock 2018Materiał przygotował: Krystian Kłysewicz – Imagine Pictures