Musimy coś wymyślić? Coś co będzie chwytliwe w Internecie i nie będzie kosztowało za dużo, a najlepiej za darmo. Jak stworzyć i wypromować wydarzenie, atrakcję turystyczną czy akcję społeczną? Jak pochwalić się tym, co się wydarzyło? Gdzie szukać wsparcia i możliwości współpracy?

BRAND EUREKA – GENERATOR POMYSŁÓW DLA MAREK MIEJSC – 10XPOMYSŁ

Jeżeli jesteś pracownikiem wydziału promocji, turystyki, PR w JST, zarządzasz marką miasta czy regionu, to mam dla Ciebie ofertę w ramach generatora pomysłów dla marek miejsc BRAND EUREKA.

Pomogę Ci odnaleźć pomysł lub skuteczne rozwiązanie z zakresu:

• doświadczenia marki miejsca (turystyka, kultura, społeczeństwo, sport i inne);
  • komunikacji marketingowej – promocji;
  • stworzenia nowych wydarzeń lub rewitalizacji istniejących;
  • wsparcia ambasadorów marki, współpracy z instytucjami i biznesem.

Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie i opisz problem/zadanie/wyzwanie przed jakim stoisz. Na przykład: chcę zachęcić mieszkańców do…, chcę powiedzieć turystom o…, chcę pokazać nowość…, chcę zebrać fundusze na…, chcę poprawić festiwal…, chcę stworzyć nowy szlak turystyczny… itp.

W ramach oferty 10xPOMYSŁ otrzymasz:

• 12 godzin konsultacji on-line on-line, podczas których określimy: co jest do zrobienia, jaki jest cel działania, jakimi zasobami możemy dysponować, jak wdrożyć pomysły itp.
    Połączymy się przez Skype lub Zoom.
  • Do 10 pomysłów na osiągnięcie lub zbliżenie się do celu dotyczących wybranych przez Ciebie problemów/zadań/wyzwań.
  • Opis pomysłów i ich mechanizmów w postaci krótkiej prezentacji.

CENA – 2500 zł brutto

Michał Basiński

A jak to wygląda w praktyce?

NIEZAPOMINAJKI ŚPIEWAJĄ "SATISFACTION" THE ROLLING STONES

Niezapominajki #cieszanują!Kultowe "Satisfaction" The Rolling Stones w brawurowym wykonaniu zespołu Niezapominajki z Cieszanowa!#CRF2018 #byledosierpnia

Opublikowany przez Cieszanów Rock Festiwal Wtorek, 3 lipca 2018